Měsíční archív: Listopad 2011

Výfuky Benešov

Výfuky v Benešově si můžete pořídit u firmy Pařízek. Tato firma byla založena v roce 1991. Jak vidno na trhu již působí dlouhou dobu a její zkušenosti v oblasti prodeje, servisu a instalace výfukových systému je na velmi vysoké úrovni. Od roku 2002 je otevřena také pobočka v Praze. Vzhledem k tomu, že zákazníků neustále přibývalo, bylo nutné postavit další podpůrné budovy. Díky tomu byly dokončeny další dílny a také sklad, který je pro takovou firmu velmi důležitý. V roce 2005 byla dokončena hlavní administrativní budova společnosti. V tomto roce byly také vystavěny dvě prodejny komponentů na zahraniční vozidla a také ne vozy značky Škoda. Od roku 2006 je firma přestěhována do nových prostor.

Samozřejmostí je také, že mimo výfuky si zákazníci mohou koupit jakékoli další doplňky na automobily. Potřeba je však říci, že firma má největší zkušenosti s prodejem právě výfukových systémů. Během výběru výfuku je potřeba si důkladně poznamenat všechny parametry vozidla, protože by se

Vám mohlo přihodit, že si koupíte výfuk na jiný model vozidla a tím klesne výkon Vašeho mazlíčka. Samozřejmě pracovníci firmy Vám ochotně poradí v záležitostech, kdy si nebudete vědět rady.

Vložil Výfukové systémy komponenty | Štítek , , , | Zanechat komentář

Spei výfuky

Společnost Spei se prezentuje jako specialista nejen na výfuky, ale na kompletní servis, který se týká osobních automobilů. Na trhu s autodíly se pohybuje společnost již přes dvacet let. Díky tomu dokázala nasbírat dostatek zkušeností, které uplatňuje při práci s klienty. Společnost byla založena v roce 1988, protože na trhu byla velké poptávka na výfuky, které by seděly na vozy Škoda.

Již od roku 1990 spolupracovala společnost se sítěmi obchodních domů. V roce 1990 byla také v Praze vybudována hala pro výrobu výfuků a potřebných součástek. Samozřejmostí je samozřejmě výroba výfokových systémů, ale také jejich montáž na vozidla.

Pokud tedy budete potřebovat jakkoli pomoci s instalací nových dílů a komponentů, pak není nic jednoduššího než obrátit se na tuto společnost, která má sídla skoro ve všech krajích po republice. Společnost dokonce založila rychloservisy SPEI výfuky, které se specializují na co nejrychlejší a nejlepší výměnu výfuků. Během další historie se budovaly pobočky společnosti, které jednoznačně příspěli k lepšímu chodu společnosti a také k mnohem osobnějšímu a kvalitnějšímu styku se zákazníky. Všichni pracovníci společnosti jsou odborníky na svém místě a kdykoli budou schopni Vám v rámci svých kompetencí poradit.

Vložil Značkové výfuky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Prima výfuky

Prima výfuky jsou skvělým internetovým obchodem, kde si můžete koupit všechny možné typy výfuku, které budete potřebovat. Prima výfuky poskytují svým zákazníkům skvělé služby. Pokud si objednáte zboží za více než za jeden a půl tisíce korun, pak budete mít dopravu zcela zdarma. Pokud budete zákazníky ze Slovenska, pak je nutné to, že se poštovné a doprava přepočítají podle aktuálního kurzu. Pokud se budete nacházet v okolí Frýdku – Místku budete mít montáž nového komponentu zcela zdarma. Skladem k odběru je pro Vás připraveno až deset tisíc výfuků. Samozřejmostí je plná nabídka katalyzátorů, které splňují normy Euro 2, Euro 3 i Euro 4.

Samozřejmostí jsou také keramické a kovové výfuky. Pokud si objednáte výfuky Bosal, pak Vám budou dodány do dvou pracovních dnů. Pokud by nastal jakýkoli problém v dodávce této objednávky, samozřejmě budete dodavatelem včas informováni. Celá prodejna je specializována pouze na prodej výfuků a jejich komponentů. Pokud tedy budete potřebovat poradit, není lepší místo, kde můžete získat potřebné informace a všech aspektech nákupu a montáže výfuku.

Při objednávce je třeba velmi dobře definovat parametry, které má Vaše vozidlo, protože jinak nebude objednaný výfuk přesně vyhovovat Vašemu vozidlu. Celý personál Prima výfuků se na V8s těší.

Vložil Výfukové systémy komponenty | Štítek , , , | Zanechat komentář

Koncovka výfuku nerez

Koncovka výfuku je pro mnoho majitelů vozidel důležitou součástí. Hlavně mladší řidiči si potřebují něco kompenzovat a jelikož nemají drahé sportovní vozidlo, chtějí aby alespoň zvuk zněl trochu lépe. Proto si na výfuk montují rozličné koncovky, které následně vydávají lepší zvuk. Mnoho koncovek má však pouze vituální význam a nijak se neprojevují na zvuku, který ze sebe vozidlo vydává. Velmi praktickým krokem je, když si tuto koncovku koupíte v nerezovém provedení. Nerezová koncovka má největší výdrž a dokáže dlouho odolávat i těm nejhorším povětrnostním podmínkám a nehrozí, že by zrezivěla. Díky tomu jsou nerezové koncovky hlavním cílem v obchodech s autodoplňky.

Nerezové koncovky by v žádném případě neměly chybět na sportovních vozech. Je přece potřeba, aby tyto vozy vypadaly vždy skvěle. Pokud si budete koncovku kupovat, neměly by nikdy chybět údaje o její délce a také průměru.

Díky tomu je potřeba, aby koncovka dokonale sedla na výfuk a také je důležité, aby vyčuhovala pouze tolik, kolik je opravdu potřeba. Díky nerezové koncovce může oživit zadní část i poměrně staršího vozu, který doposud nevypadal tak skvěle.

Vložil Koncovky na výfuk | Štítek , , , | Zanechat komentář

Výfuk Peugeot 206

Výfukový systém Peugeotu 206 se skládá ze tří částí. Podle jednotlivých modelů a také roku výroby se však tvar tohoto systému značně liší. Při výběru výfuku je tedy potřeba vědět, co chcete kupovat. Pokud si budete díly objednávat přes internet, je potřeba si pořádně zjistit všechny parametry vozidla. Výfuky jsou totiž vyrobeny tak, že pokud není vybrán vhodný výfuk, dojde ke snížení výkonu vozidla a mohou dokonce nastat problémy s odvodem spalin, čímž se samozřejmě může poškodit i motor. Velmi důležitá je poslední část výfuku, o které si většina laiků myslí, že to je jediný díl výfuku.

Díky této poslední rozšířené části dosáhneme toho, že všechen hluk vznikající během jízdy a odvádění splodin, které vznikají při odchodu výfukových plynů. U modely 206 je nejlevnější střední část výfuku, která stojí kolem čtyř set korun. Dále následuje část, která je umístěna těsně za motorem a tato stojí na internetu kolem pěti set korun českých. Poslední část výfuku je úplně nejdražší a sotjí na interntu až devět set korun.

Samozřejmě v kamenných obchodech za tyto komponenty zaplatíte ještě více. Pokud jste zruční můžete si jej vyměnit sami a nebo budete muset navštívit servis a platit další peníze.

Vložil Modelové výfuky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Nejlevnější výfuky

Levný výfuk je v dnešní době přáním všech lidí, kteří musejí do této části vozidla investovat. Problém však u levných výfuků může nastat v případě jejich nízké ceny. Tím pádem bude logicky i nižší jejich kvalita, protože se muselo šetřit na výrobě a nebo na materiálech, které jsou použity. Během výroby levných výfuků se logicky nepoužívají nejmodernější techmologie a také materiál může být méně kvalitní. Důsledkem je menší životnost výfuku a také jeho častější obměny. Samozřjmě nejčastěji se mění zadní část výfuku. Výfuk kromě toho, že odvádí spaliny z motoru, zastává také ještě jednu funkci. Jde o tlumemí zvuků, které vznikají právě při tomto odchodu plynů.

Pokud je výfuk prasklý či jinak poškozený, je to velmi znatelné během jízdy, protože automobil bude vydávat velmi nelibé a hlasité zvuky. Cena levných výfuků je velmi různá. Jednak záleží na tom, jakou část výfokvého systému si potřebuje koupit a také na jaký automobil to bude. Obecně však můžeme říci, že u průměrných vozidel, stojí každá z částí výfukového systému několik set korun.

Pokud jste vlastníky luxusních automobilů, pak je cena samozřejmě vyšší, ale na druhou stranu očekáváme také delší životnost těchto komponentů .

Vložil Levné výfuky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Výfuky Tyll

Společnost, která se jmenuje Tyll se zaměřuje na produkci a distribuci výfuků. Samozřejmě vzhledem k podmínkám na našem trhu je nejvetším odběratelem výfuků společnost Škoda. Samozřejmě výfuky jsou vhodné i pro některé modely zahraničních vozidel. Součástí výroby jsou také samozřejmě sportovní výfuky, které se vyváží i do ciziny. Samozřejmostí výroby jsou pro mnoho lidí překvapivě i speciální výfuky, které jsou určeny pro speciální průmyslové stroje. Společnost Tyll byla založena již v roce 1992. Díky nápadu zacelit jistou díru na trhu po sametovér revoluci. Tato myšlenka samozřejěm vyšla a společnost profituje i v dnešní době, kdy se to kolem nás automobily jen hemží.

Od roku 2000 má společnost otevřené velké distribuční cetrum v Praze. V roce 2000 bylo ve společnosti vyrobeno neuvěřitelných tři sta padesát tisíc výfukových systémů. Společnost v té době měla prostory na uskladnění asi dvaceti tisíc výfuků. Postupem času bylo nutné, aby si společnost vytvořila i vlastní nástrojárnu v níž jsou vyráběny všechny pořebné speciální nástroje k výrobě.

Další stavba velké provozní haly nastala v roce 2005. Od roku 2004 spolupracuje společnost také s firmou MTS, což jí zajišťuje velmi dobrou pozici na našem trhu.

Vložil Značkové výfuky | Štítek , , , | Zanechat komentář