Půjčovny automobilů Praha

V Praze nalezneme celou řadu půjčoven automobilů. Spíše budeme mít problém s tím vybrat si tu správnou. Předem Vás můžeme uklidnit, že všechny automobily musejí procházet povinnou kontrolou technického stavu a také testy emisí. Pravidelně se také musejí automobily obměňovat, aby byl vozový park nový. Nejčastěji se setkáme v půjčovnách s vozidly značky Škoda, Volkswagen, Peugeot a další. Také můžeme vozidla v autopůjčovnách rozdělit na několik tříd, jimiž jsou užitková vozidla, osobní vozidla a také luxusní vozy.Nejčastěji se půjčují osobní vozidla a cena za jejich půjčení je nejnižší. Dále bychom cenově mohli zařadit užitková vozidla, která jsou cenově rozdělena podle velikosti zavazadlového či užitného prostoru. Nejdražší kategorií jsou luxusní vozy, které slouží spíše na reklamní cesty. Mnohdy si je však půjčují také vrcholní manageři či státní příslušníci, kteří jsou v cizí zemi na návštěvě.

Velmi dobrou služnou, které můžete využít je možnost nechat si vozidlo přistavit na předem určené místo. Pokud je toto místo v rámci města, kde si vůz půjčujete, pak je tento dovoz zdarma.

Žádnou výjimkou nejsou ani možnosti vrácení vozidla v jiném městě či dokonce jiné evropské zemi. Za tyto služby si zamozřejmě připlatíte.

Komentáře jsou uzavřeny.